21:52
Як "помічники" Святого Миколая завітали в гімназію

       Всім нам в дитинстві розповідали історію про Святого Миколая, як він вночі приходить із мішком подарунків, в цю історію додавали мотиви від Санта Клауса про комин і сани з оленями, або розповідали про ангелів, які допомагають Святому. Батьки давали волю своїй фантазії або розповідали те, у що вірили , коли самі були дітьми.

      19 грудня у Глобинську гімназію теж завітали «помічники» Святого  Миколая, які принесли всім учням цілий «мішок» подарунків, обладнали 3  перших класи мультимедійними дошками, подарували 3 ноутбуки для заступників директора та допомогли в проведенні шкільного свята та класних годин.

 

      Висловлюємо щиру подяку всім «помічникам» Миколая – міському голові С.В. Джусю, заступнику міського голови Г.В. Токаренко, начальнику відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради О.І. Іванченку, завідуючій методичним кабінетом відділу освіти виконкому Глобинської міської ради С.В Надтоці, голові фракції ВО «Батьківщина» П.П. Дишлевському, депутату районної ради В.М. Харченку, депутату міської ради В.Г. Савченко. Окрема подяка С.В. Ведмідю, депутату міської ради, голові СФГ «Агросвіт – СВ», та батьківському комітету за смачний корисний сік, яблука та печиво, якими змогли поласувати діти пільгових категорій під час проведення загальношкільного свята Святого Миколая. Дякуємо батькам 3-Б класу за гарно прикрашену актову залу до свята.

     Цього дня в Глобинській гімназії були проведені тематичні класні години, відкриті уроки , загальношкільні заходи, присвячені Святому Миколаю. Увесь день Благодійник ходив від класу до класу, залишаючи подарунки та теплі враження, показуючи на власному прикладі як треба дарувати добро та не залишатись байдужим до чужого горя. Пройшла благодійна акція, виручені кошти з якої були передані на лікування учня 4-А класу Іванова Дмитра, якому зробили операцію з видалення пухлини головного мозку. Завершилась акція класною годиною в 2-Б класі, яка мала назву «Я зроблю приємний сюрприз для Діми Іванова». Класовод 2-Б класу Тетяна Олексіївна Боровик цілий рік слідкувала за своїми учнями, за їх добрими справами, а в день свята подарувала нагороди в щоденники вихованцям - "Помічник Миколая" . Дякуємо учням, батькам, вчителям, які приєдналися до акції.

     Святий Миколай був і залишається символом добра, милосердя і любові. А ще – яскравим свідченням того, що дива є, особливо для тих, хто в них вірить. І що вони здійснюються – за посередництва рідних і близьких, благодійників і спонсорів, натхненних життям і діями шанованого у народі Святого Миколая. Творіть дива! І нехай до Вас обовязково завітає Миколай!

 

 

 

 

Категорія: Останні новини | Переглядів: 351 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]