21:51
Граймо й перемагаймо. Всеукраїнська українознавча гра "Соняшник"-2017

Кожного року учні Глобинської гімназії №1 беруть активну участь у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник». Мета цієї гри – розширити знання учнів з української мови та літератури, українознавства та історії.

Вона дає можливість дітям показати свої здібності при виконанні завдань, перевірити грамотність, уміння логічно мислити, працювати самостійно. Родзинкою завдань для всіх є ребуси, які учні із задоволенням розв′язують.

Беручи участь у цій грі, діти торкаються бездонних джерел пам’яті нашого народу, його історії, мудрості, культури. Участь у грі дає можливість повірити у свої сили, сказати собі: «Я це можу, це у моїх силах».

Цьогоріч 46 гімназистів об’єдналися у дружну «соняшникову» родину. Двоє з них нагороджені дипломами ІІ ступеня Всеукраїнського рівня, 8 - дипломами ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня. 5 гімназистів отримали відзнаки І ступеня регіонального рівня, 1 – диплом ІІ ступеня регіонального рівня і ще п’ятеро – відзначені дипломом ІІІ ступеня регіонального рівня. 10 учнів стали переможцями на шкільному рівні, а 5 – переможцями в початковій школі. 10 учасників отримали сертифікати.

Сподіваємося, що й надалі наші вихованці збиратимуть зернятка знань у сонячний вінок за підтримки організаторів Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник»!

Категорія: Останні новини | Переглядів: 286 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]