14:59
Гімназисти на відкритті проекту «Школа лідерів учнівського самоврядування Полтавської області»

    1 червня члени шкільного парламенту Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка взяли участь у відкритті проекту «Школа лідерів учнівського самоврядування Полтавської області». Відвідали Полтаву Євгенія Збираник, Владислава Михайлик, Ольга Міщенко, Альона Василечко та Ілля Харченко. Школа лідерства –це спільний проект Полтавськго інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського та Полтавського університету економіки і торгівлі. В його рамках уже з вересня учні оволодіватимуть лідерськими якостями, набуватимуть досвіду громадянських дій та демократичної поведінки школярів. Організаторами та координаторами проекту «Школа лідерів учнівського самоврядування» є методист центру методики та методології формування цінностей Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Анжела Михайлівна Романенко та директор навчально-наукового інституту лідерства ПУЕТ С. І. Нестуля.

     ПУЕТ зустрів більше 100 учнів з різних куточків Полтавщини. Вже після приїзду учням не було часу сумувати. Школярі взяли участь у квестах, руханці, командоутворенні, познайомилися із платформою Moodle, пройшли інструктаж із дистанційного навчання, потренувалися логінитися в дистанційному курсі «Лідери шкільного самоврядування» та взяли участь у тренінгах на 7-ми локаціях «Мій лідерський потенціал», «Мистецтво публічного виступу лідера», «Я – концепція», «Креативний активізм лідера», «Розвиток підприємницьких навичок юних лідерів», «Стресостійкість лідера», «Мовні динозаври». Для шкільних викладачів, які координують роботу учнівського самоврядування в районах, був проведений тренінг «Педагогічне лідерство. Нові підходи до освітнього процесу». Його майстерно провів перший в Україні студентський омбудсмен В. В. Карманенко.

    У нашої учениці Альони Василечко взяли інтерв’ю. На запитання: «З якою метою ти сьогодні на заході?» почули відповідь: «Хочу свою майбутню професію пов’язати зі сферою керівництва, тобто лідерства. Тому мені потрібно дещо навчитися таких якостей лідера, тому я сьогодні тут».

     Дякуємо організаторам Школи лідера за можливість поспілкуватися, завести нові знайомства, за корисну інформацію, за можливість розвиватися нашим дітям, направляти свої дії в правильне русло.

   Наша молодь – агенти змін! Саме вони – незаангажовані, амбітні, цілеспрямовані, інтелектуальні, креативні, комунікативні, кооперативні, критично мислячі, ризикові та рішучі. У них ми віримо! За ними – майбутнє!

 

Категорія: Останні новини | Переглядів: 227 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]