Головна » 2017 » Листопад » 24 » Форум лідерів учнівського самоврядування
10:06
Форум лідерів учнівського самоврядування

«Ми однакові, але відрізняємся один від одного. Всі ми різні, але нас об’єднує спільна справа – процвітання нашої гімназії, нашого міста, нашої країни!» - такими словами вітали своїх гостей представники шкільного парламенту Глобинської гімназії № 1.Голосування

14 листопада в нашому навчальному закладі відбувся форум лідерів учнівського самоврядування, на якому зібралися представники 36 навчальних закладів району з метою обрати голову старшокласників Глобинщини.

Наші учні на чолі з президентом гімназії Олександром Коваленком гостинно вітали всіх учасників форуму. До прийому гостей приєдналася вся гімназійна родина. У перехідному коридорі учні разом з класними керівниками організували виставку виробів ручної роботи. Під час реєстрації представники різних навчальних закладів  отримали невеличкі подарунки – буклети про основні аспекти виховної роботи Глобинської гімназії та символ форуму – жовто-блакитну квітку.

Відкривали форум представники учнівського самоврядування нашої гімназії, які презентували свою роботу та підготували концертну програму в національно-патріотичному стилі. Гості мали змогу насолодитися співом Ані Брашован, Дарини Шутьки, Арсена Кондуфора, порадували око український танець Артема Даценка, танець колективу «Флорес», а як підняв настрій флешмоб!

На форум прибули поважні гості – Радіонов Сергій Андрійович, лікар-методист Глобинської ЦРБ, Роман Аліна Олексіївна – інспектор ювенальної превенції сектору превенції Глобинського ВП, Романенко Анжела Михайлівна, методист Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського. Вони виступили зі своїми промовами, щоб донести цікаву та корисну інформацію до відома учнів.

Далі відбувалось серйозне дійство – дебати, в яких взяли участь 9 кандидатів на посаду голови старшокласників Глобинщини.  Серед них і представниця нашої гімназії Дарина Шутька, учениця 9-А класу, наша талановита учениця, незамінна ведуча різних свят. Коли прозвучало слово «дебати», в повітрі повисли нотки напруження і дискомфорту. Розрядила атмосферу  Анжела Михайлівна Романенко, яка розпочала процедуру з веселої фізичної зарядки, до якої приєдналися всі присутні в залі.

Під час дебатів учасниці розповідали про себе, про плани на майбутнє, про свої досягнення, організаційні здібності, представляли свій малюнок-символ лідера, відповідали на запитання із залу та запитання своїх конкуренток. Всі були достойними звання голови старшокласників Глобинщини, але наша талановита, чесна, справедлива, весела і розважлива Дарина Шутька підкорила всіх своєю скромністю, креативністю, вмінням триматися під час розмови і виборола посаду голови! Вітаємо   Дарину з почесним званням і бажаємо їй творчості, наполегливості, креативності, бажання працювати на благо Глобинщини!

Під час форуму всі учасники мали змогу ознайомитися з проектною діяльністю Великокринківської ЗОШ І-ІІІ ступенів "Ми віримо в гарне майбутнє".

Учнівське самоврядування – нелегка і водночас цікава справа, яка дозволяє учням відчути себе справжніми господарями своєї гімназії. Гімназисти живуть і працюють під гаслом: «Ми різні – ми рівні – ми разом!» І як сказала Анжела Михайлівна: «Нам є з ким працювати».

Категорія: Останні новини | Переглядів: 502 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]