18:34
Добрий день, Країно знань!

Ось і закінчилося ще одне сповнене веселощів і радості літо. Якби не впертий календар, то ми б і не повірили в це, адже зелень на деревах ще така свіжа, а небо таке пронизливо синє й високе. Хоч як не жаль розлучатися з веселим літечком, та кожен із нас чекав початку навчання. Адже цей знаменний день дарує нові зустрічі давнім друзям, відкриває нові шляхи і народжує нові мрії.

Та головною подією свята є те, що до колективу Глобинської гімназії вливається гомінке і непосидюче поповнення - першокласники. Саме вони і є головними героями Першовересня. Найстарші учні, майбутні випускники, у супроводі класних керівників Л.В.Крутоголової та С.О.Макайди урочисто завели на свято першокласників на чолі з їх першими вчителями - А.В.Данченко, Ж.О.Проценко та О.А.Ложечник.

Директор гімназії К.І.Скляр поділилася з гостями свята планами нашого закладу на новий навчальний рік, адже від них залежить майбутнє нашої гімназії, майбутнє громади й України вцілому!

З вітальним словом до гімназистів та їхніх батьків звернувся міський голова Глобиного С.В.Джусь – людина, яка зробила дуже багато для нашої альма-матер.

Зі словами подяки до вчителів звернулася майбутня випускниця Марія Батог.

Вражаючими виступами порадували присутніх неперевершена Дарина Шутька, зразковий хореографічний колектив «Сузір’я» (керівник С.Рибальченко), маленькі зірочки Ванеса Затуливітер та Марійка Таранець, танцювальний колектив «Флоріс» (керівник В. Дударь), Аліна Байшова, Валерія Варич .

Щоб привітати школярів, на свято прийшли казкові герої – бешкетники Папуга та Дракоша, пустунка Маша та її найкращий друг Ведмідь, Її Величність Снігова Королева. Вони приготували для винуватців дійства багато сюрпризів та подарунків. Першокласники мали змогу насолодитися смачними румяними пиріжками та морозивом, а також отримали подарунки від одиннадцятикласників та представника народного депутата України К.В.Жеваго.

Щира подяка за дитячу радість спонсорам свята – приватним підприємцям П.І.Терещенку, С.М.Харченку, О.І.Хакімову, Т.А.Коваленко, випускникові гімназії, адвокату В.П.Молодчину, Л.Б.Качмар - представникові народного депутата України К. В. Жеваго та батьківському комітету. Без цих меценатів День знань не став би таким яскравим та солодким!

Ось і пролунав у руках учнів 11-х класів та першокласників перший дзвоник. З новим навчальним роком всіх нас! Роком нових відкриттів, знань, творчості та яскравих вражень! Нехай цей рік буде щасливим для кожного з нас!

Категорія: Останні новини | Переглядів: 468 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]