20:58
Дякуємо вам за вашу службу!

     6 грудня - це свято мужності, сили, впевненості, надійності, міцності, шляхетності, вірності, тобто тих якостей, які асоціюються у нас зі справжніми чоловіками. Це свято сильної, відкритої , безкорисної і непідкупної дружби, яка проходить перевірку небезпекою і ризиком. І разом з тим – це свято всіх нас, бо всі ми, українці, є причетними до наших збройних сил. Адже всі ми не лише любимо Вітчизну, а й пишаємося нею, отже, вважаємо себе зобов’язаними її захищати.

     Цього дня стіни гімназії знову зустрічали справжніх героїв нашого часу на заході, присвяченому Дню Збройних Сил України. До нас завітали: Михайло Осадчук – військовий комісар Глобинського РВК, учасник військовий дій легендарної 72 бригади ім. Чорних Запорожців; Артем Тригуб – випускник гімназії, механік-радіотелефоніст у відділенні зв’язку та інформатизації в Глобинському РВК, учасник бойових дій у Краматорську, Вуглегірську, Дебальцево, висоті 307,5 (опорний пункт «Валера» поблизу с. Санжарівка); Ярослав Химинець – учасник Майдану в Києві, співзасновник ГО «Волонтерський рух Глобинського району»; Юрій Куценко – військовослужбовець Національної гвардії України.

     Під час заходу всі присутні мали змогу насолодитися співом Дарини Шутьки, переглянути хореографічну композицію «Україна нездоланна», пережити ті емоції, що й і хлопці –кіборги, послухати музичні композиції «Оберіг» та «Україна».

     Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити себе не може. Тому це святий обовязок тих, хто живе, хто користується всіма її благами і дарами. Виконуючи цей святий обов’язок, ідуть юнаки служити в армію, щоб берегти мир і спокій своєї Батьківщини, стояти на сторожі її інтересів. Армію називають школою життя, бо тільки там можна зустріти величезну кількість нових людей, стати друзями, і пережити з ними не одну складну ситуацію.

     Цього дня для наших гостей звучали лише найтепліші слова. Завдяки вам Україна сьогодні залишається незалежною. Ми дякуємо вам за вашу службу!

 

 

 

Категорія: Останні новини | Переглядів: 281 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]