14:25
День Соборності України

       День Соборності України — національне свято України, що відзначається щороку 22 січня. Сьогодні соборність не обмежується лише ідеєю збирання етнічних земель у рамках національної держави, а передбачає також духовне єднання всього населення країни незалежно від національності.

     

    Соборність — це забезпечення справжнього суверенітету і незалежності народу, міцний фундамент для побудови процвітаючої демократичної національної держави.

     

     З метою виховання патріотизму, духовного єднання, усвідомлення своєї національності в Глобинській гімназії був проведений шкільний захід «Разом ми сила». Перед початком заходу на сцені зявився гарний жовто-блакитний прапор , викладений із квітів, були виготовлені прапорці для акції «Схід і захід разом» та біля входу красувалась підготовлена дошка для оголошень.

     

          Під час заходу учні та гості ознайомилися з історичними подіями, повязаними з Актом злуки УНР та ЗУНР, мали змогу послухати пісні у виконанні учнів 5-Б, 11-А та композицію «Україна» у виконанні Дарини Шутьки, Анни Брашован, Крутоголової Діани та Влізько Дарї.

      В кінці заходу всі учні та гості взялися за руки в знак єдності та соборності.

     

       Виносимо вдячність учням 10-А класу, які взяли участь у проведенні заходу, дякуємо всім учням та вчителям , які долучилися до акції "Схід і захід разом", ососбливо 5-А класу. Подяка Браженко А.М. та її 5-Б за гарно прикрашену актову залу та дівчатам 7-А класу за оформлення дошки оголошень. Дякуємо за ваші старання та патрітизм!

      Здобутки попереднiх поколiнь продовжують своє життя в поколiннях прийдешнiх. Вони допомагають зберiгати найсвятiше — пошану до наших батькiв, дiдiв. Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності,повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви, покладені на вівтар незалежності, соборності, державності.

Категорія: Останні новини | Переглядів: 262 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]