14:21
День Миру в гімназії

     Людина створена природою для миру, а не для війни, народжена для радості, а не для горя… (Франсуа Рабле)

     Щороку 21 вересня в усьому світі відзначається Міжнародний день миру, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН. Цей день присвячений укоріненню ідеалів миру як у відносинах всередині держав, так і у відносинах між усіма державами і народами.

     Раніше для нас, українців, мир – це була повсякденна реальність. На вулицях нашої неньки – України було спокійно, усі діти ходили до школи, посміхалися. Але відбулися різкі зміни, підкралося горе. І нам, як ніколи, потрібно усіма силами боротися за мир, щоб завжди світило тепле, ясне сонечко, небо було чисте та блакитне, щоб завжди були посмішки на обличчях у людей.

     Події, які відбуваються сьогодні на сході нашої країни, не залишили байдужими і гімназистів. Цьогоріч 21 вересня учні гімназії приєдналися до акції «Голуб Миру. З вірою в серці», розмістивши своїх авторських голубів із побажаннями на дошці. А на великій перерві за ініціативи учнівського самоврядування гімназисти обєдналися та утворили «живого» голуба із прапором України.

     А ще цього дня в класах проводилися виховні години, по закінченню яких учні 2-А виготовили Дерево Миру, а учні 2-Б – Карту Миру.

     Існує думка про те, що якщо багато людей чогось прагнуть, про щось постійно думають, то думки можуть матеріалізуватись. Тому сьогодні, як ніколи, ми прагнемо миру, і всі наші слова будуть про мир та мирне життя. Ось дитячі мрії, сподівання й надії.

 

 

Категорія: Останні новини | Переглядів: 210 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]