13:37
Черговий рубіж подолано!

25 листопада закінчилися змагання ІІ районного етапу традиційних просвітницьких заходів: Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Шевченка та Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика. Відрадно, що, як і завжди, гімназисти  підтвердили свої знання і показали гарні результати.

Так, у предметних олімпіадах переможцями стали:

Коваленко Софія (7-Б клас, математика, учитель Дяченко Т.А.)

Коноваленко Анна (8-Б клас, українська мова й література, учитель Проскурня В.А.)

Шаповал Максим (8-А клас, англійська мова, учитель Міщенко Л.М.))

Кривченко Максим (9-А клас, біологія, учитель Скляр М.Г.)

Михайлик Владислава (9-А клас, англійська мова, учитель Міщенко Л.М.)

Крутоголова Діана (10-А клас, українська мова й література, учитель Проскурня В.А.)

Мороз Поліна (10-А клас, англійська мова, учитель Павленко А.М.)

Федосов Владислав (11-Б клас, біологія, учитель Джусь А.О.)

Коваленко Марія Василівна (11-А клас, англійська мова, учитель ПеревьорткінаЛ.Г).

ІІ призове місце посіли:

Лебеденкова Софія (7-Б клас, українська мова й література, учитель Олійник О.В.)

Міщенко Ольга (9-А клас, українська мова й література, учитель Браженко А.М.)

Збираник Євгенія (9-А клас, географія, учитель Телюра Н.В.)

Федоренко Антон (10-Б клас, технології, учитель Ринденко Г.В.)

Коваленко Марія Василівна (11-А клас, українська мова й література, учитель Трахтенберг Л.О.)

Бойко Дмитро (11-Б клас, технології, учитель Ринденко Г.В.)

Семенова Аміна (11-Б клас, технології, учитель Ринденко Г.В.).

Бронзовими призерами олімпіад стали:

Цілуйко Юлія (9-А клас, правознавство, учитель Макайда С.О.)

Калашник Ростислав (11-Б клас, історія, учитель Жук С.В.)

Бойко Дмитро (11-Б клас, економіка, учитель Телюра Н.В.)

Федосов Сергій (11-Б клас, географія, учитель Телюра Н.В.)

Призерами Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Т.Шевченка стали:

Ведмідь Діана, І місце, 5-А клас, учитель Трахтенберг Л.О.

П’ятаха Ольга, І місце, 10-А клас, учитель Проскурня В.А.

Коваленко Марія Василівна, І місце, 11-А клас, учитель Трахтенберг Л.О.

Лебеденкова Софія, ІІ місце, 7-Б клас, учитель Олійник О.В.

Лазоренко Діана, ІІІ місце, 6-Б клас, учитель Браженко А.М.

Кошиль Марія, ІІІ місце, 8-А клас, учитель Проскурня В.А.

У Міжнародному конкурсі знавців української мови ім. П.Яцика кращими серед кращих визнано:

Тютюнник Марію, І місце, 5-А клас, учитель Проскурня В.А.

Лебеденкову Софію, І місце, 7-Б клас, учитель Олійник О.В.

Кошиль Марію, І місце, 8-А клас, учитель Олійник О.В.

Коваленко Марію Василівну, І місце, 11-А клас, учитель Трахтенберг Л.О.

Лазоренко Діану, ІІІ місце, 6-Б клас, учитель Браженко А.М.

Крутоголову Діану, ІІІ місце, 10-А клас, учитель Проскурня В.А.

Щиро вітаємо нашу обдаровану молодь та їхніх наставників!

Категорія: Останні новини | Переглядів: 195 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]