19:13
35-й зліт юних краєзнавців Полтавщини

     У сучасний період розбудови нашої державності перед українською школою стоїть важливе завдання – виховання всебічно розвиненої, духовно багатої особистості з стійкими моральними переконаннями, яка буде любити і шанувати свою Батьківщину, красу її неповторної природи, зберігати найкращі здобутки науки і культури, пишатися своєю історією. А для того, щоб любити свою Батьківщину – треба її пізнати. У цьому може допомогти різноманітність форм, методів і напрямків пізнання рідного краю.

     14-15 березня в обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді (ОЦЕВУМ) пройшов 35 зліт юних краєзнавців, присвячений 65-річчю туристично-краєзнавчого руху на Полтавщині. Участь взяло більше 100 кращих вихованців науково-краєзнавчих та туристично-краєзнавчих об’єднань із 17 районів, міст та ОТГ Полтавщини, серед яких і команда Глобинської гімназії у складі 5 учнів: Коваленка Олександра, Шутьки Дарини, Брашован Анни, Цикунової Вікторії та Цикунової Діани та їхнього керівника Калчугіна Василя Михайловича.

      Програма зльоту була насиченою. Протягом першого дня відбулася виставка «Історія та досягнення туристично-краєзнавчого руху», на яку учні разом із керівником готували стенд із досвідом роботи туристичного гуртка. Цього дня пройшла благодійна акція «Подаруй частинку тепла», до якої долучилися учні Глобинської гімназії. Вони власноруч виготовили різні обереги, написали листівки, намалювали малюнки та плакати, які потім були передані воїнам в АТО.

      Протягом другого дня відбулася концертна програма – привітання із 65-річчям туристично-краєзнавчого руху на Полтавщині.

     За підсумками журі, із 17 команд-учасниць 8 отримали дипломи переможців, серед яких є і наша команда Глобинської гімназії. Ми пишаємось вами! І дякуємо всім вчителям, учням та їхнім батькам, які допомогли у виготовленні оберегів, заготовці сухофруктів та різних трав. Ви - справжні патріоти!

Категорія: Останні новини | Переглядів: 176 | Додав: Zhuk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]