Кір’ян  Катерина Вікторівна

учениця 11-А класу

Глобинської гімназії №1ім.В.Є.Курченка

14.04.1996 р.н.

Переможець та призер шкільних, районних та обласних олімпіад з української мови та літератури, переможець районного та призер обласного етапу конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт МАН зі світової літератури,

переможець та призер шкільного та районного етапу Міжнародного конкурсу  знавців української мови ім.. П.Яцика, у складі команди «Discusio» - переможець районного етапу та дипломант обласного етапу інтелектуальної  гри «Полтавські дебати – 2013»,  учениця Глобинської школи мистецтв за класом «Фортепіано» та «Образотворче мистецтво», ведуча шкільних свят та шкільного телеканалу «Гімназія TV», володарка титулів «Гордість гімназії-2013», «Міс гімназії-2013».

 

 

Тесля Валерія Вікторівна

учениця 11-А класу

Глобинської гімназії №1ім.В.Є.Курченка

01.08.1996 р.н.

Переможець та призер шкільних та районних олімпіад з україн-ської мови та літератури, призер районного етапу олімпіади з російської мови та літератури, переможець районного та призер обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідни-цьких робіт МАН з української літератури, призер районного етапу Міжнарод-ного конкурсу  знавців української мови ім.. П.Яцика,  член учнівської команди КВК, учасниця музично-театрального колективу щедрівників та колядників, шкільного хору, у складі команди «Discusio» - переможець районного етапу та дипломант обласного етапу інтелектуальної  гри «Полтавські дебати – 2013»,  учениця Глобинської школи мистецтв за класом «Вокал», переможець  конкурсу "Естрадна веселка-2010", регіонального пісенного фестивалю-конкурсу "Хорольські зірочки"-2011 р., конкурсу "Веселка -2012" (вокал), ведуча шкільних свят, володарка титулів «Вокаліст року-2012», «Творча особистість року-2013».

 

Волощенко Максим Юрійович

учень 11-А класу

Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка

15.03.1996р.н.

Призер районного етапу олімпіади з фізичної культури, кращий баскетболіст МБЛ-2012, чемпіон МБЛ-2012, володар титулу «Кращий спортсмен року», чемпіон районного чемпіонату Міжшкільної футбольної ліги, гравець футбольної команди «Прогрейн»(Глобине).

 

 Шаповал Юлія Анатоліївна

учениця 10-Б класу

Глобинської гімназії №1 ім.В.Є.Курченка

20.06.1997  р. н.

Переможець  шкільних, районних та обласних олімпіадах з української мови та літератури, англійської мови, Міжнародного конкурсу  знавців української мови ім..П.Яцика, призер обласного етапу конкурсу-захисту МАН з англійської мови, переможець районних конкурсів читців поезії Т.Шевченка, читців поезій І.Котляревського, член учнівської команди КВК, волонтер районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, учасник театрального гуртка районного будинку культури та психологічного театру гімназії, ведуча шкільних свят, кореспондент шкільного телеканалу «Гімназія TV» .

 

Тунік Владислав Русланович

 учень 10-А класу

Глобинської гімназії №1ім.В.Є.Курченка

24.10.1997  р. н.

Призер та переможець конкурсів гумористів різних рівнів: Всеукраїнського конкурсу юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні» у номінації «Вишневі усмішки», фестивалю-конкурсу «Яскрава країна» в Одесі», Полтавського обласного фестивалю «Шукаємо таланти» (номінація «Гумор») та багатьох інших. Постійний учасник  Всеукраїнських конкурсів «Кенгуру», «Лелека». Цьогоріч став призером І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН з біології людини.

 Білоус  Анна Олександрівна

учениця 10-Б класу

Глобинської гімназії №1ім.В.Є.Курченка

30.08.1997  р. н.

Переможець районного дитячого фестивалю української пісні та танцю "Зоряна доріжка", районного етапу обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності «Веселка»; призер регіонального пісенного фестивалю-конкурсу "Хорольські зірочки"; лауреат відбіркового туру Полтавського обласного фестивалю "Шукаємо таланти"; нагороджена дипломом за високий рівень виконавської майстерності та збереження пісенних традицій українського народу в конкурсі "Душі пісенної криниця", учасник телешоу-конкурсу дитячої пісні і танцю "Естрадна веселка"                  (м.Пирятин), відзначена грамотою у номінації "Юні митці Глобинщини" за особливий вияв творчого таланту та особистий внесок у підвищення іміджу району, володарка титулу «Вокаліст року».

 

 

Буренко Ілона Олегівна

учениця 11-А класу

Глобинської гімназії №1ім.В.Є.Курченка

18.06.1996 р.н.

Переможець шкільного, районного та призер обласного етапів олімпіад з біології, географії, англійської мови,  переможець районного та призер обласного етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН(відділення «Екології та аграрних наук», секція «Аграрні науки»), у складі команди «Discusio» - переможець районного етапу та дипломант обласного етапу інтелектуальної  гри «Полтавські дебати – 2013», учениця  Глобинської школи мистецтв за класом «Образотворче мистецтво», кореспондент шкільного телеканалу «Гімназія TV», володарка  титулу «Випускник року-2013».
                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

                                                                                                                                       
 Товмасян Тигран Самвелович

учень 11-В класу

Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка

18.04.1996 р.н.

Кандидат в майстри спорту. Чемпіон України з боксу 2010 р. в м. Керч, призер чемпіонату України  2012 р. в м. Одеса, дворазовий призер Всеукраїнських Турнірів "Колос" в м. Скадовськ, триразовий чемпіон Полтавської області, багаторазовий призер, фіналіст та чемпіон різних турнірів. Член учнівської команди КВК, учасник театрального гуртка районного будинку культури та психологічного театру гімназії, ведучий шкільних свят  та  шкільного телеканалу «Гімназія TV» , володар титулу «Людина року-2013»

 

Хаджив Антон Дмитрович

учень 11-А класу

Глобинської гімназії №1 ім. В.Є.Курченка

05.01.1997 р.

Призер шкільного, районного  та обласного етапів олімпіад з історії, фізики, капітан учнівської команди КВК, учасник театрального гуртка районного будинку культури, ведучий шкільних свят, володар титулу « Активіст року 2013».