80 учнів гімназії стали учасниками ІІ \районного\ етапу Всеукраїнської олімпіади з базових дисциплін, зайняли 12 перших місць, 6 других, 4 третіх.

Високі результати у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських олімпіад продемонстрували такі учні: Тесля Валерія, Буренко Ілона, Стицун Анастасія, Бесараб Катерина, Жилін Остап, Костиренко Володимир, Бідаш Дарія, Обушна Єлизавета, Кір’ян Катерина, Удод Жанна,  Мороз Владислава, Тютюнник Аліна, Астапенко Сергій, Волощенко Максим, Захарова Олександра, Лобода Дарина. А Шаповал Юлія, Таранець Альона та Бакало  Юлія стали дворазовими призерами: Шаповал Ю.(10-Б кл.) – українська мова та література;  англійська мова; Таранець А.(10-Б кл.)  -   хімія; англійська мова; Бакало Ю. (9-А кл.)  -  російська мова та література; українська мова та література.

 

С П И С О К

учнів Глобинської гімназії № 1ім. В.Є.Курченка,

 які стали переможцями та призерами

ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

у 2012-2013 навчальному році

 

Прізвище, ім’я учня

Клас

Районний

етап

Учитель

Українська мова та література

1

Тесля Валерія

11

1

Проскурня В.А.

2

Шаповал Юлія

10

1

Головаш О.Г.

3

Мороз Владислава

7

2

Проскурня В.А.,   Головаш О.Г.

4

Кір’ян Катерина

11

2

Проскурня В.А.

5

Бакало Юлія

9

2

Сич Л.І.

6

Захарова Ол-дра

9

3

Сич Л.І.

Біологія

7

Буренко Ілона

11

1

Скляр М.Г.

                                                Трудове навчання

8

Стицун Анастасія

8

1

Рєзнік Л.І.

9

Бесараб Катерина

11

1

Рєзнік Л.І.

10

Астапенко Сергій

9

3

Ринденко Г.В.

                                                            Хімія

11

Таранець Альона

10

1

Бурбига Т.І.

12

Жилін Остап

8

1

Дубина Л.А.

13

Лобода Дарина

7

1

Лобода С.В.

                                                      Математика

14

КостиренкоВолодимир

6

1

Гриценко В.М.

                                                        Географія

15

Бідаш Дарія

8

1

Телюра Н.В.

                                                  Англійська мова

16

Шаповал Юлія

10

1

Міщенко Л.М.

17

Тютюнник Аліна

10

2

Кацай Т.І.

18

Таранець Альона

10

3

Міщенко Л.М.

                                      Російська мова та література

19

Обушна Єлизавета

10

1

Даценко Н.М.

20

Удод Жанна

11

2

Корсун Ж.М.

21

Бакало  Юлія

9

2

Даценко Н.М.

                                           Фізична культура і спорт

22

ВолощенкоМаксим

11

3

Суховієнко В.Д.

 

 

16  учителів гімназії підготували переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. Серед них більшу кількість призерів підготували такі вчителі:

Міщенко Л.М. – учитель англійської мови – 2 призери;

Проскурня В.А. – учитель укр. мови та літератури – 2 призери;

Головаш О.Г. - учитель укр. мови та літератури – 2 призери;

Рєзнік Л.І. – учитель трудового навчання – 2 призери;

Даценко Н.М. – учитель світової літератури та рос. мови – 2 призери;

Сич Л.І. -  учитель укр. мови та літератури – 2 призери.