Прізвище, ім’я, по батькові:  Бабко Світлана Іванівна

Рік народження: 16.06.1966 р.

Спеціальність: «Початкове навчання»

Фах: учитель початкових класів.

Посада: вчитель початкових класів  Глобинської  гімназії №1ім. В.Є.Курченка.

Нагороди, звання:  «Старший вчитель».

Педагогічний стаж: 26 років. 

Адреса досвіду: Глобинська  гімназія №1ім. В.Є.Курченка.

Тема досвіду(проблема, над якою працює вчитель): «Застосування інновацій-них технологій та інтерактивних методик як засіб підвищення інтересу учнів до навчання».

Короткий опис роботи над проблемою та найвагоміші результати:

        Педагогічне кредо вчителя: «Навчаючи інших, вчитись самій. В житті все робити з любовю».

 У світлі особистісно орієнтованої системи навчання підвищення інтересу до навчання та вдосконалення методики викладання у початковій школі має велике значення. Саме це зумовило вибір проблеми, над якою  працює вчителька.

У своїй роботі  намагається створити такі умови дитині, при яких би не пригнічувалася особистість учня, а кожна дитина відчувала себе комфортно; створює «ситуацію успіху» для слабовстигаючих учнів. Світлана Іванівна працює над тим, щоб підвищувати і підтримувати інтерес у дітей до навчання. На уроках використовує такі  форми навчання, у яких реалізуються інтерактивні технології:

1. Парне та групове навчання ( робота у парах, у четвірках, карусель).

2. Фронтальне навчання ( незакінчені речення, мікрофон, мозковий штурм ).

3. Навчання у грі ( кубування, кодування, зустріч з казковим героєм ).

4. Навчання у дискусії ( займи позицію, дискусія, прес-конференція)

Для ефективного застосування інтерактивних методик, Бабко С.І. старанно планує свою роботу. Спочатку намагається визначити потенційні можливості учнів, іхні інтереси, а потім уже на основі цих знань пропонує школярам цікаві й доступні для них завдання (знайти додаткову інформацію, самостійно дібрати завдання, малюнки). Розширення кругозору, пошук нових знань, розвиток умінь самостійного здобуття інформації стали потребою учнів класу. Кожне таке завдання викликає інтерес до навчання,  вчить дітей оцінювати свої здібності, допомагає повірити у своє сили, , підштовхує  їх шукати й знаходити різні шляхи для самореалізації, розвивати найкращі людські якості.

Учителька підготувала методичні посібники «Система вивчення прикметника», «Застосування інноваційних технологій та інтерактивних методик як засіб підвищення інтересу учнів до навчання».

Учні Бабко С.І. – учасники шкільних та районних предметних олімпіад: Пузак А.(Ім. в шкільниій олімпіаді з математики), Бакало Ю. (ІІм. в шкільній олімпіаді з української мови), Скляр В.( Ім. в шкільній олімпіаді з математики), Бут Д., Мощій В. (ІІм. в шкільниій олімпіаді з математики), Юхименко Д.( ІІІм. в шкільній олімпіаді з української мови, 7м. в районному етапі Всеукраїнського конкурсу Знавців української мови ім.. П.Яцика).